Baterie výmetnic

Baterie výmetnic aneb ohňostroje na jedno zapálení 

Ohňostroje na jedno zapálení patří mezi efektní, velmi oblíbené a prodávané výrobky zábavní pyrotechniky. Po zapálení ohňostroje na jedno zapálení / baterie dojde k postupnému vystřelování pouzder, která ve výšce explodují a za doprovodu zvukových efektů vytvářejí před očima na obloze různé pestrobarevné obrazce. Baterie výmetnic připraví všem účastníkům oslav jedinečný zážitek, zpříjemní všechny příležitosti a stávají se netradičním dárkem.

Ohňostroje na jedno zapálení? / baterie výmetnic e liší počtem umístěných zápalnic i kategorií, do které náležejí.

BOXY KLIP KLAP - staňte se ohňostrůjcem. Jedná se o ohňostroje na jedno zapálení se speciálními plastovými spojkami, které slouží k propojení jednotlivých BOXŮ BATERIE VÝMETNIC KAT 2 a KAT 3 mezi sebou. Propojením těchto KLIP KLAP spojek je možné zapojit jednoduše více baterií výmetnic za sebou pouze jedním zapálením. Laicky řečeno, můžete si jednoduše vytvořit nekonečnou sérii za sebou jdoucích ohňostrojů, aniž by jste museli cokoliv složitě spojovat.

Pak už záleží jen na Vašem osobním vkusu kolik jste se do ohňostroje na jedno zapálení rozhodli investovat. Pomocí červené a modré Klip klap spojky nejsou nijak omezeny velikostí či tvarem baterie, takže je možné kombinovat baterie výmetnic KAT 2 společně s baterie výmetnic KAT 3 a vytvořit tak jedinečný ohňostroj nejrůznějších barev, průměrů, efektů a délky.

Baterie výmetnic s 1 ači 2-mi zápalnicemi spadající do 2. kategorie, je prodej povolen osobám od 18 let.
Baterie výmetnic se 1 či 2-mi 2 zápalnicemi spadající do 3. kategorie, je prodej povolen osobám od 21 let.
Baterie výmetnic se 1 či 2-mi 2 zápalnicemi spadající do 4. kategorie je prodáváno pouze našim obchodním partnerům na základě doložení průkazu odpalovače.