Konfety

Konfety - narozeninové konfety a svatební konfety

Pořádáte párty? Máte oslavu narozenin nebo pořádáte svatbu? Hodláte slavit Silvestra?  Tak nebo tak jste zde na správném místě. Narozeninové konfety a svatební konfety vám navodí tu správnou atmosféru. Konfety obsahují různé a tvarově rozdílné fóliové či papírové útvary at již proužky, krátké papírky či jiné vzory. Překvapte své kamarády at již na promoci či svatbě, vystřelovací konfety na svatbu jsou tím pravým prvkem rozjaření zábavy.

Vystřelovací konfety odpálíte jednoduše tak, že konfetu uchopíte pevně do svých rukou, namiříte pod úhlem 80° do volného prostoru a prudce pootočíte spodní částí kofety ve směru hodinových ručiček a ve směru šipek nebo odjistěte pojistku konfety na modelu s tlačítkovou verzí. Z vrchní části konfety vyletí její do prostoru maximálně 20–30 metrů. Bezpečná vzdálenost přihlížejících diváků je maximálně 35 metrů. Konfety mohou být podle typu použity ve vnitřním nebo venkovním prostoru.

Narozeninové konfety a svatební konfety je dovoleno používat osobám starším 18 let. Konfety nepoužívejte po uplynutí doby spotřeby uvedenou na obale. Je zakázáno používat konfety pod vlivem alkoholu.

Konfety a manipulace s nimi

Zkontrolujte, zda konfeta nejeví známky mechanického poškození. V případě poškození ji nelze nikdy použít! Nejedná se o pyrotechnický výrobek. Konfetu uchopte pevně do rukou, namiřte pod úhlem 80° do volného prostoru a prudce pootočte spodní částí ve směru hodinových ručiček a ve směru šipek nebo odjistěte pojistku konfety na modelu s tlačítkovou verzí. Z vrchní části vyletí obsah konfety do prostoru maximálně 20–30 metrů. Bezpečná vzdálenost přihlížejících diváků je maximálně 35 metrů. Konfety mohou být podle typu použity ve vnitřním nebo venkovním prostoru.

Bezpečnost použití konfet:
Zákaz použití konfet je v blízkosti elektrického napětí a hořlavých předmětů. Nemířte nikdy na osoby, zvířata a jiné živé a neživé objekty. Nenahlížejte a nerozebejte ústí výmetníku konfet. Chraňte vždy před přehřátím a zdroji tepla. Chraňte před dětmi, hrozí nebezpečí vdechnutí a obsah konfet není určen pro konzumaci. Dovoleno používat osobám starším 18 let. Konfetu nepoužívejte po uplynutí doby spotřeby. Zákaz používání konfet pod vlivem alkoholu.

Selhání konfety:
Nevystřelenou nebo jinak poškozenou konfetu vraťte dodavateli / prodejci.